Чудовий відпочинок в Тунісі

    Перш чим вирушити до туристичних агенств я вирішала пошукати інформацію в інтернеті. На сайті otpusk.com я знайшла хороші цінові пропозиції по відпочинку, там було вказано, що купити путівку можна саме в туристичній фірмі "Валерія". Я зателефонувала в агенство, мене проконсультували і вже згодом я завітала туди.

   Свій відпуск ми вирішили провести в Греціїї, фірма "Валерія" дала нам велику кількість пропозицій, правда ми довго не могли оприділитись, але врешті решт зупинились на Movenpick Resort & Spa 5* і не помилились. Відпочинок дуже сподобався, сервіс на високо рівні, до цих пір згадуємо острів Кріт, хочеться повернутись туди ще...

   В Греції ми були того року, а цього року ми вирішили відвідати Туніс. Сама країна нам дуже сподобалась, хороший клімат, мальовнича природа, а море... Ми обрали курорт Сус, готель Marhaba 3*. Не дивлячись, що це три зірки, готель нам припав до душі. Виходить так, що три готелі знаходять поруч, один іх них і був шаш, можна було користуватися послугами всіх цих готелей. І розштавуння прекрасне, до магазинів і кафешок рукою подати!

Ми вдячні за чудовий відпочинок туристичній фірмі "Валерія", приємно користуватися вашими послугами, ще не раз звернемось!

З повагою, постійна клієнтка Іринка Цейко